Mõtleme koos

Kontakt

Miski pole kivisse raiutud ega võimatu. Mis iganes teil mõtteis on – me paneme oma inseneripead kokku ja leiame teie jaoks parima võimaliku lahenduse.

Smartecon OÜ

Email:
info@smartecon.ee
Phone:
+372 512 8115
Aadress:
Läike tee 32/3, Peetri 75312
Reg.number:
12382136
VAT number:
EE101626532

Saage tuttavaks

Meeskond

smartecon-magno-square

Magno Kure

juhatuse liige / CEO

magno@smartecon.ee
+372 55 576 542

smartecon-hannes-square

Hannes Aus

juhatuse liige / CTO

hannes@smartecon.ee
+372 53 422 116

smartecon-david-square_

David Randoja

müügikonsultant

david@smartecon.ee
+372 5044 310

smartecon-raido-square_

Raido Pajusi

projektijuht

raido@smartecon.ee
+372 5664 0566

smartecon-karl-square

Karl Kaljumäe

projektijuht

karl@smartecon.ee
+372 5804 4858

smartecon-mikk-square

Mikk Kranach

objektijuht

mikk@smartecon.ee
+372 5389 6929

smartecon-tanel-square

Tanel Kranach

objektijuht

tanel@smartecon.ee
+372 5309 7225

Teeme koostööd!

Jäta meile teade.