Päikeseenergia

01

Audit

Objekti üle vaadates kontrollime, kas asukoht sobib seadmete paigaldamiseks. Kui sobilik asukoht on välja selgitatud, siis mõõdame välja tulevase pargi piirid.

02

Disain

Süsteemi disainides paneme paika päikesepaneelide täpse asetuse. Lisaks saab klient paigaldustarvikute tugevusarvutused ning elektrilised ühendusskeemid.

03

Load

Täidame vajalikud taotlused ja vormid, et päikeseelektrijaam saaks kõik vajalikud load. Nende seas on liitumistaotlus ja dokumendid ehitusloa taotlemiseks.

04

Paigaldus

Paigaldame seadmed esimesel võimalusel. Olenevalt süsteemi võimsusest ja suurusest hoiame klienti pidevalt töö käiguga kursis. Süsteemi paigaldades häirime ettevõtte tööd minimaalselt.

05

Ühendused

Kui kõik paberid on korras ning süsteemi toimimine on kindel, siis esitame kõik dokumendid võrguettevõtjale. Seejärel saab klient sõlmida võrgu- ning elektri ostu-müügilepingu.

06

Pidev hooldus

Teostame perioodilisi kontrolle ning hoiame süsteemil veebipõhise monitooringu abil silma peal. Niimoodi saame alati kindlustada, et rikked saavad likvideeritud nii kiiresti kui võimalik.

Teeme koostööd!

Jäta meile teade.