Päikeseenergia

Smartecon rajab täislahenduse põhimõttel päikeseparke ettevõtetele. Tagame oma klientidele sujuva teekonna projekti algusest kuni üleandmiseni. Oma töö jagame viieks etapiks, olles abiks konsultatsiooni, projekteerimise, ehituse, koolituse ning hooldusega.

Tänane kompetents võimaldab meil pakkuda erinevaid tootmisstruktuure, alates ühepaneeli elektrijaamast kuni tööstuslike tootmisjaamadeni ning teisalt võrguühenduse või hajaasutuspiirkonna võrguühenduseta süsteemideni.

Säästa

Päikesepaneelid aitavad läbimõeldud lahenduse korral oluliselt säästa kortermaja, tööstuse, ärihoone jms. suure energiatarbimisega hoone energiakuludelt. Samal ajal, kui päike toodab, jätad maksmata võrgutasu, elektriaktsiisi taastuvenergiatasu eest.

Investeeri

Päikesepaneelidesse investeerimine annab stabiilse rahavoo, andes võimaluse vähendada konkurentsitihedal turul üürihinda ja aitab valmistuda karmistuvateks energiatõhususe tingimusteks. Tavaliselt tasub päikesepaneelidesse investeerimine end ära vaid 10 aasta jooksul.

Päästa

Päikesepaneelidesse investeerimine on vastutustundlik ja näitab soovi tulevastele põlvedele jätta maailm, kus on hea elada. Päikesepaneelide CO2 emissioon on 20 korda väiksem kui kivisöe abil energia tarbimine, vähendades oluliselt sinu ettevõtte rohelist jalajälge.

01

Konsultatsioon

Esimene ülesanne on kaardistada meie kliendi soovid ja ootused, pakkudes igale kliendile tema vajadustest lähtuvalt parimat lahendust. Et saavutada parim tulemus, sõlmime koostöölepingu, milles selgitame välja töövõtupiirid ja tingimused koostööks.

02

Projekteerimine

Selles faasis taotleme vajalikud load ja suhtleme võrguettevõtjaga. Projekteerimise käigus valime parima paigalduskoha, optimaalsed seadmed ja liidame need ideaalseks tervikuks, hoides samal ajal oma klienti pidevalt protsessiga kursis.

03

Ehitus

Tänu Smarteconi pikaajalisele kogemusele on päikesepargi rajamine kiire protsess, mis praktiliselt ei häiri meie kliendi igapäevatööd. Kõik vajalikud load hangime loomulikult meie, et liitumine ja ehitus toimuks võimalikult murevabalt meie klientide jaoks.

04

Ülesanded ja koolitus

Päikesepargi üleandmise käigus teeme päikesepaneelide juures lühikese aga põhjaliku koolituse. Tellija ainukeseks ülesandeks jääb sõlmida võrgu- ja elektrileping ning vajadusel kindlustusleping. Projekti täieliku ülevaate järel anname ohjad üle teie kätte.

05

Hooldus

Kuigi päikesepargis pole liikuvaid osi, rakenduvad nii päikesepaneelide kui ka inverterite kontaktides siiski suured voolud. Parima tulemuse saavutamiseks on tark parki hooldada Smarteconi meeskonnal, kus töötavad oma ala spetsialistid, kes teostavad hooldust ja analüüsivad päikesepargi tööd.

Teeme koostööd!

Jäta meile teade.

Teeme koostööd!

Jäta meile teade.