Energeetika insenerid

Meist

Smartecon on ainulaadne täisteenuspartner taastuvenergia alal.

Oleme insenerid

Smartecon OÜ on 2012. aastal energeetika ja päikesepaneelide ekspertide asutatud ettevõte. Need on inimesed, kes on pühendunud energeetikasektori arendamisele ja taastuvenergiale. Ettevõttes töötavad TTÜ Energeetika teaduskonna lõpetanud insenerid, võrguettevõtte töökogemusega, elektrijaamade ehitamisega tegelenud spetsialistid ning päikesepaneelide tootmise arendajad. Õigete inimeste läbi koondab Smartecon endas kogu kompetentsi, mis on vajalik oma partneritele terviklike ja asjatundlike lahenduste pakkumiseks.

Me ehitame tarkasid rohelisi lahendusi

2021 aastal paigaldasime üle 27 MW võimsuses päikeseelektrijaamasid. Kokku oleme Eestis paigaldanud üle 40 MW elektrijaamasid, oleme Eestis üks suurem päikeseelektrijaamade paigaldaja.
Oleme väga uhked oma kasvava meeskonna üle, kes selle suure töö on ära teinud!

Meie eesmärgiks on aidata ettevõtetel ning avalikul sektoril vähendada sõltuvust aina kasvavatest elektriarvetest ning keskkonda saastavatest fossiilkütustest.

Sinu roheliselt mõtlevale ettevõttele

Smarteconi tänane kompetents ja pädevus võimaldab rajada nii ühe paneeli elektrijaamu kui tööstuslike tootmisjaamu, nii võrguühendusega või kui hajaasustuspiirkonna võrguühenduseta süsteeme.

Meie eesmärk on aidata ettevõtetel ning avalikul sektoril vabaneda aina kasvavatest elektriarvetest ning keskkonda saastavatest fossiilkütustest.

Meie teenus kestab kogu tootetsükli

Täisteenuspartner tähendab nn „võtmed kätte“ lahendust, ideest teostuseni. Teeme perioodilisi kontrolle ning hoiame teie süsteemil oma veebipõhise monitoorimistehnika abil silma peal. Sellega kindlustame, et võimalikud rikked avastatakse ja kõrvaldatakse nii kiiresti kui võimalik. Smartecon vastutab kõikide oma parkide käidukorralduse ja vajalike hooldustööde eest. Suurendame üheskoos taastuvenergia osakaalu elektrienergia tootmises ja edendame rohelist eluviisi.

img-engineers

Me aitame teil toetusi taotleda

01

Koostame vajaliku asutuse vormil nõuetekohase taotluse toetuse saamiseks

02

Vormistame hinnapakkumise kõigi vajalike osadega. Hangime vajalikud ehitusload, liitumispakkumised jms.

03

Vajaduse ja soovi korral aitame panga jaoks finantsanalüüsi koostada.

Teeme koostööd!

Jäta meile teade.

Teeme koostööd!

Jäta meile teade.