Energeetika insenerid

Meist

Smartecon koondab endas kogu kompetentsi, mis on vajalik oma klientidele terviklike ja asjatundlike lahenduste pakkumiseks.

Päikeseenergia on kõige ökoloogilisem elektritootmise viis

Oleme 10 aastat olnud partnerid erinevatele suurtele ja väikestele ettevõtetele.
Meil on kogemusi, mida tasub usaldada!

________________________________

Smartecon pääses Äripäeva TOP 100 hulka! Rõõmsaks teeb, et meie töid ja tegemisi on märgatud ning tunnustatud. Tulevikus plaanime veel laieneda esmalt Saksamaale ning seejärel ülejäänud Euroopasse. Meid saatnud edu on küll olnud suurepärane aga me ei kavatse jääda pidama ning oleme pannud eesmärgi järgnevatel aastatel kasvada veel 7-kordselt!

Loe kogu intervjuud meie tegevjuhi Magno Kurega:

smartecon

01

Oleme insenerid

________________________________

Smartecon OÜ on 2012. aastal energeetika ja päikeseenergia ekspertide asutatud ettevõte. Need on inimesed, kes on pühendunud energeetikasektori arendamisele ja taastuvenergiale. Ettevõttes töötavad TTÜ Energeetika teaduskonna lõpetanud insenerid, võrguettevõtte töökogemusega, elektrijaamade ehitamisega tegelenud spetsialistid ning päikesepaneelide tootmise arendajad. Õigete inimeste läbi koondab Smartecon endas kogu kompetentsi, mis on vajalik oma partneritele terviklike ja asjatundlike lahenduste pakkumiseks.

02

Oleme eksperdid

________________________________

2021 aastal paigaldasime üle 27 MW võimsuses päikeseelektrijaamasid. Kokku oleme Eestis paigaldanud üle 40 MW elektrijaamasid, oleme Eestis üks suurematest päikeseelektrijaamade paigaldajatest. Oleme väga uhked oma kasvava meeskonna üle, kes selle suure töö on ära teinud! Meie eesmärgiks on aidata ettevõtetel ning avalikul sektoril vähendada sõltuvust aina kasvavatest elektriarvetest ning keskkonda saastavatest fossiilkütustest.

päikeseenergia
smartecon

03

Oleme efektiivsed

________________________________

Smarteconi kompetents võimaldab rajada keerukaid päikeseelektrijaamu nii hoonetele kui maaparkidena. Iga projekt on meie juures kindlates kätes. Tagame sujuva protsessi ja kliendi jaoks võimalikult mugava terviklahenduse.

04

Oleme usaldusväärsed

________________________________

Täisteenuspartner tähendab nn „võtmed kätte“ lahendust, ideest teostuseni. Teeme perioodilisi kontrolle ning hoiame teie süsteemil oma veebipõhise monitoorimistehnika abil silma peal. Sellega kindlustame, et võimalikud rikked avastatakse ja kõrvaldatakse nii kiiresti kui võimalik. Smartecon vastutab kõikide oma parkide käidukorralduse ja vajalike hooldustööde eest. Suurendame üheskoos taastuvenergia osakaalu elektrienergia tootmises ja edendame rohelist eluviisi.

smartecon
0
Aastat kogemust
0
Riigis
0
Töötajat
0
Rajatud jaama

Meie meeskond

Kui oma ambitsioonikad pilgud tulevikku suuname, näeme, et päikeselt ressursside ammutamine ning elektriks muundamine on jätkusuutlik ja vastutustundlik lahendus. Meie meeskonna missioon on pakkuda parimaid võimalikke lahendusi, süvenedes põhjalikult igasse projekti. Smarteconi tiim on aidanud nii suurematel kui väiksematel ettevõtetel oma energia tootmisega alustada. Pakume elektrikulude vähendamiseks ning võrku tagasi müümiseks päikeseparkide rajamist täislahenduse põhimõttel. Meie kvaliteedistandard on kõrge ja pingutame selle nimel iga päev!

päikeseelektrijaam
päikeseenergia
Smartecon OÜ on Eesti Päikeseelektri Assotsiatsiooni asutajaliige
ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige.

Teeme koostööd!

Jäta meile teade.

Teeme koostööd!

Jäta meile teade.