Energeetika insenerid

Meist

Smartecon on ainulaadne täisteenuspartner taastuvenergia alal.

Oleme insenerid

Smartecon OÜ on 2012. aastal energeetika ja päikesepaneelide ekspertide asutatud ettevõte. Need on inimesed, kes on pühendunud energeetikasektori arendamisele ja taastuvenergiale. Ettevõttes töötavad TTÜ Energeetika teaduskonna lõpetanud insenerid, võrguettevõtte töökogemusega, elektrijaamade ehitamisega tegelenud spetsialistid ning päikesepaneelide tootmise arendajad. Õigete inimeste läbi koondab Smartecon endas kogu kompetentsi, mis on vajalik oma partneritele terviklike ja asjatundlike lahenduste pakkumiseks.

Me ehitame tarkasid rohelisi lahendusi

Smarteconi tänane kompetents ja pädevus võimaldab pakkuda erinevaid tootmisstruktuure alates ühepaneeli elektrijaamast kuni tööstuslike tootmisjaamadeni ning teisalt võrguühendusega või hajaasustuspiirkonna võrguühenduseta süsteemideni.

Meie eesmärgiks on aidata ettevõtetel ning avalikul sektoril vähendada sõltuvust aina kasvavatest elektriarvetest ning keskkonda saastavatest fossiilkütustest.

Sinu roheliselt mõtlevale ettevõttele

Smarteconi tänane kompetents ja pädevus võimaldab rajada nii ühe paneeli elektrijaamu kui tööstuslike tootmisjaamu, nii võrguühendusega või kui hajaasustuspiirkonna võrguühenduseta süsteeme.

Meie eesmärk on aidata ettevõtetel ning avalikul sektoril vabaneda aina kasvavatest elektriarvetest ning keskkonda saastavatest fossiilkütustest.

Meie teenus kestab kogu tootetsükli

Täisteenuspartner tähendab nn „võtmed kätte“ lahendust, ideest teostuseni. Teeme perioodilisi kontrolle ning hoiame teie süsteemil oma veebipõhise monitoorimistehnika abil silma peal. Sellega kindlustame, et võimalikud rikked avastatakse ja kõrvaldatakse nii kiiresti kui võimalik. Smartecon vastutab kõikide oma parkide käidukorralduse ja vajalike hooldustööde eest. Suurendame üheskoos taastuvenergia osakaalu elektrienergia tootmises ja edendame rohelist eluviisi.

Me aitame teil toetusi taotleda

01

Koostame vajaliku asutuse vormil nõuetekohase taotluse toetuse saamiseks

02

Vormistame hinnapakkumise kõigi vajalike osadega. Hangime vajalikud ehitusload, liitumispakkumised jms.

03

Vajaduse ja soovi korral aitame panga jaoks finantsanalüüsi koostada.

Teeme koostööd!

Jäta meile teade.