Päikesepargi rajamine

Päikesepargi rajamine, terviklahendused ärikliendile!

Vali päikeseelektrijaam ja loodussäästlik eluviis​

01

Konsultatsioon

__________________________________

Meie esimene ülesanne on kaardistada kliendi soovid ja ootused, pakkudes igale kliendile tema vajadustest lähtuvalt parimat lahendust. Parima tulemuse saavutamiseks sõlmime koostöölepingu, milles täpsustame töövõtupiirid ja koostöötingimused.

päikesepaneelid
päikesepaneelid
02

KOV ja võrguettevõtetega suhtlemine

_______________________________

Suhtleme kohaliku omavalitsuse ja võrguettevõtetega, et täita kõik vajalikud nõuded. Aitame välja selgitada päikesepargi võrku liitumise võimaluse ja hinna ning valime parima tehnilise lahenduse. Aitame kliendil keskkonnamõjude hindamise läbi viia ning koostada projekteerimistingimustele vastava projekti.

03

Projekti tasuvuse hindamine

__________________________________

Teeme tasuvusanalüüsi, millest nähtub, kas rajatav päikesepark oleks kliendi jaoks kasulik investeering. Oleme oma hinnangutes alati läbipaistvad ega soovita investeeringut, mida me ise ei teeks.

päikeseelektrijaam
päikesepaneelid
04

Projekteerimine

_________________________________

Projekteerimise käigus valime parima paigaldusviisi, optimaalsed seadmed ja liidame need ideaalseks tervikuks, hoides klienti samal ajal pidevalt protsessiga kursis.

05

Päikesepargi ehitus

__________________________________

Tänu Smarteconi pikaajalisele kogemusele on päikesepargi rajamine kiire protsess, mis praktiliselt ei häiri kliendi igapäevatööd. Kõik vajalikud load hangime loomulikult meie, et liitumine ja ehitus toimuksid kliendi jaoks võimalikult muretult.

päikesepaneelid
päikeseelektrijaam
06

Üleandmine

_________________________________

Päikesepargi üleandmise käigus teeme paneelide juures lühikese, kuid põhjaliku koolituse. Tellija ainukeseks ülesandeks jääb sõlmida võrgu- ja elektrileping ning vajadusel kindlustusleping. Pärast projektist kokkuvõtte tegemist anname töötava jaama kliendile üle.

07

Monitooring

__________________________________

Hoiame enda rajatud päikeseelektrijaamadel oma süsteemi abil igapäevaselt silma peal. Kuigi päikesepargis pole liikuvaid osi, on nii päikesepaneelide kui ka inverterite kontaktides siiski suur vool. Probleemide tekkimisel reageerime kohe.

päikeseelektrijaam

LHV Investeerimislaen

  • Pikaajaliste investeeringute finantseerimiseks ja uute projektide algatamiseks
  • Aitab suurendada ettevõtte konkurentsivõimet
  • Paindlik tagastamisperiood

Laenutaotluse esitamiseks saada LHV-le oma eelmise majandusaasta aruanne, bilanss ja kasumiaruanne (mitte vanemad kui 2 kuud)

päikesepaneel
Meie klientide kogemuslood
01

Avala päikeseelektrijaam

“Avala Päikeseelektrijaama eesmärk on läbi taastuvenergia tootmise panustada CO2 jalajälje vähendamisse. Projekt on oma asukoha suuruse ja tehnilise lahenduse poolest unikaalne, kuna hõlmab tervet Avala ärikvartalit. Elekter jaotatakse viie erineva ärihoone vahel. Otsisime projekti elluviimiseks tugeva kompetentsi- ja referentsibaasiga partnerit. Oleme Avala Päikesepargi näitel Smarteconi tööga väga rahul. Lisaks tööde õigeaegsele teostusele ja tehnilisele kvaliteedile on meie jaoks oluline partnerite vaheline kommunikatsioon ja ühiselt õigete tehniliste lahenduste leidmine. Ainult nii saab heast projektist teha väga hea projekti. Julgeme soovitada Smarteconi kui ehituspartnerit taastuvenergia alal ka teistele.” Mihkel Loorits, Kaamos Energy tegevjuht.

Play Video about päikesepaneelid
Play Video about päikesepaneelid
02

Estiko päikeseelektrijaam

“Estiko Grupp otsustas siseneda energiaturule 2017 aastal. Võtsime vastu strateegilise otsuse alustada päikeseelektrijaamade rajamist. Valisime välja hulga kinnistuid, mida ei saanud kasutada kinnisvara arenduseks ning vaatasime üle oma hoonete katused. Leidsime sobivad objektid, millele rajada päikeseelektrijaam. Hakkasime otsima omale koostööpartnerit, kellega oleks võimalik rajada mõistliku hinnaga kvaliteetne elektrijaam.
Smartecon on üks ettevõtteid, kellel on olemas väga tugev inimpotensiaal, koostöö sobis juba läbirääkimiste käigus. Keerukas projekt oli meie Tehase-Teguri tänava katus, ehk terve katustekompleks, mis asusid erinevates ilmasuundades, millel olid erinevad kalded ja materjalid ning konstruktsioonid. Koostöös Smarteconi inseneridega, me leidsime parimad lahendused. Tänaseks on need elektrijaamad juba töötanud aastaid ja me võime öelda, et nad töötavad hästi. Nad toodavad lubatud elektrienergiat, nendel ei esine tehnilisi vigu. Kõik mis on seotud hooldamise ja järelteenindusega, on perfektsed. ” Ain Tammvere, Estiko Energia juhataja

Seoses kasvava töömahuga, otsib Smartecon paigalduspartnereid!

Seoses töömahtude suurenemisega, otsime usaldusväärseid, töökaid ja täpseid koostööpartnereid, kellega koos efektiivsed ja kauakestvad päikesepargid klientidele paigaldada. Kui sul on valdkonnas kogemusi, lisaks omad elektritöödes A-pädevusklassi ning kogemust, võta meiega ühendust!

päikesepargi ehitus ja rajamine
päikeseenergia

Teeme koostööd!

Jäta meile teade.

Teeme koostööd!

Jäta meile teade.