Uudised

Smarteconi lahendused reisivad erinevatesse riikidesse ja kliimavöötmetesse üle kogu maailma. Hoia end meie viimaste arengutega kursis!

Eesti energeetikaettevõte Smartecon laieneb Leedu turule

Kümneaastase kogemusega Eesti päikeseenergialahendustega tegelev ettevõte siseneb Leedu turule. Eesti ühe kiiremini kasvava taastuvenergia ettevõtte juhtide sõnul on Baltikumi laienemine oluline strateegiline arengusamm, et tugevdada oma positsiooni Põhja-Euroopa regioonis.

Päikeseelektrijaamad
päikesepaneelid

Smartecon kaasas 2 miljonit eurot arendustegevuste kiirendamiseks Baltikumis.

Taastuvenergia olulisus igapäevase energiatarbimise katmiseks on saamas normaalsuseks nii tööstuses kui ka majapidamistes. Eesti omanikega energeetikaettevõte Smartecon kaasas KPMG abiga 2 miljonit eurot.

Avala ärikvartalis Tallinna suurim päikeseelektrijaam

Sellise suurusega päikeseelektrijaama puhul on tegemist Eestis esimest korda katsetatud ja testitud B tüüpi elektrijaamaga, mis on võrguga liitunud.

päikesepaneelid
Päikeseelektrijaamad

Smarteconi suured projektid

Käesolev aasta on Smartecon’i jaoks olnud üle ootuste edukas ja töörohke. Oleme paigaldanud üle 1000 päikesepargi ning lisaks eramajadele ja ärilahendustele täiendanud portfelli ka suuremate maaparkidega, kõike seda võtmed kätte põhimõttel.

WINAICO hinnati 2018.aasta parimaks päikesepaneeli brändiks

WINAICO pärjati Saksamaal parima päikesepaneeli brändi märgisega. WINAICO, Taiwani suurim päikesemoodulite tootja, sai esiletoodud koos teiste tootjatega iga-aastasel “PV Installer Monitor 2017/2018 Saksamaa” suurepäraste näitajate poolest.

Jäta meile teade.

"*" tähistab kohustuslikke välju

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Teeme koostööd!

Jäta meile teade.